3D Stisk
Головна
Послуги

    Відео

    Bambu Lab PETG HF - Peanut Brown (коричнева) - Refill без котушки
    Bambu Lab
    PETG HF - Peanut Brown (коричнева) - Refill без котушки

    АКЦІЯ €628,54

    €20,46

    €649,00

     

    Bambu Lab USB-C кабель - A1 Mini
    Bambu Lab
    USB-C кабель - A1 Mini

    €14,31

     

    Bambu Lab PA6-CF чорний 1 kg
    Bambu Lab
    PA6-CF чорний 1 kg

    €86,06

     

    Bambu Lab PLA Silk+ Blue (синій)
    Bambu Lab
    PLA Silk+ Blue (синій)

    АКЦІЯ €674,44

    €24,56

    €699,00

     

    Bambu Lab PLA Silk+ Срібна / Silver
    Bambu Lab
    PLA Silk+ Срібна / Silver

    АКЦІЯ €674,44

    €24,56

    €699,00

     

    Bambu Lab PLA Silk+ Gold / Gold
    Bambu Lab
    PLA Silk+ Gold / Gold

    АКЦІЯ €674,44

    €24,56

    €699,00

     

    Bambu Lab PLA Silk+ Rose Gold (рожеве золото)
    Bambu Lab
    PLA Silk+ Rose Gold (рожеве золото)

    АКЦІЯ €674,44

    €24,56

    €699,00

     

    Bambu Lab PETG HF - Lime Green (лаймова зелена) - Refill без котушки
    Bambu Lab
    PETG HF - Lime Green (лаймова зелена) - Refill без котушки

    АКЦІЯ €628,54

    €20,46

    €649,00

     

    Bambu Lab PETG HF - White / White - Refill без котушки
    Bambu Lab
    PETG HF - White / White - Refill без котушки

    АКЦІЯ €778,54

    €20,46

    €799,00

     

    Bambu Lab PETG HF - Кремовий / Cream - Refill без котушки
    Bambu Lab
    PETG HF - Кремовий / Cream - Refill без котушки

    АКЦІЯ €628,54

    €20,46

    €649,00

     

    Bambu Lab PETG HF - Лісова зелена / Forest Green - Refill без котушки
    Bambu Lab
    PETG HF - Лісова зелена / Forest Green - Refill без котушки

    АКЦІЯ €628,54

    €20,46

    €649,00

     

    Bambu Lab PETG HF - Peanut Brown (коричневий)
    Bambu Lab
    PETG HF - Peanut Brown (коричневий)

    АКЦІЯ €626,49

    €22,51

    €649,00

     

    Bambu Lab PA6‑GF Black 1 kg
    Bambu Lab
    PA6‑GF Black 1 kg

    €63,51

     

    Bambu Lab PETG HF - Зелений / Green
    Bambu Lab
    PETG HF - Зелений / Green

    АКЦІЯ €626,49

    €22,51

    €649,00

     

    Bambu Lab PETG HF - Blue (синій)
    Bambu Lab
    PETG HF - Blue (синій)

    АКЦІЯ €776,49

    €22,51

    €799,00

     

    Bambu Lab PETG HF - Помаранчева / Orange
    Bambu Lab
    PETG HF - Помаранчева / Orange

    АКЦІЯ €626,49

    €22,51

    €649,00

     

    Bambu Lab PETG HF - Червоний / Red
    Bambu Lab
    PETG HF - Червоний / Red

    АКЦІЯ €778,54

    €20,46

    €799,00

     

    Bambu Lab PETG HF - Чорна / Black - Refill
    Bambu Lab
    PETG HF - Чорна / Black - Refill

    €20,46

     

    Bambu Lab ABS-GF Black
    Bambu Lab
    ABS-GF Black

    €32,76

     

    Статті

    Розумні котушки з NFC і RFID: зручність, відкритий стандарт чи новий замок для філаменту?

    Розумні котушки можуть автоматично зчитувати матеріал, колір і профіль, але не всі системи однаково відкриті. Дізнайтеся, коли Bambu RFID зручний, чому важливий OpenPrintTag і на що звернути увагу під час використання рефілів та власних NFC-міток.

    Bambu Studio: налаштування, калібрування та поради для кращого друку

    Практичний посібник із Bambu Studio: як налаштувати профіль принтера та філаменту, коли запускати Flow Dynamics і Flow Rate, як вирішувати проблеми з першим шаром, підтримками, AMS, швидкістю та найпоширенішими дефектами друку.

    wpapi Články o Bambu Lab Návody

    Bambu Lab AMS Lite проти AMS 2 Pro: відмінності, сумісність і для кого вони призначені

    Порівняння Bambu Lab AMS Lite та AMS 2 Pro українською: основні відмінності, сумісність із принтерами, відповідні філаменти, обмеження котушок і практичні рекомендації, коли обрати простіший AMS Lite, а коли варто придбати AMS 2 Pro.

    Snapmaker U1: чи є він справжньою альтернативою Bambu Lab?

    Snapmaker U1 — цікавий 3D-принтер із чотирма головками для швидкого багатокольорового друку зі значно меншою кількістю відходів. Порівняно з Bambu Lab він має сенс насамперед там, де ви часто змінюєте кольори або матеріали, але не завжди зможе замінити зрілішу екосистему та більш закриту конструкцію.

    Bambu Lab A2L: ціна, доступність і відмінності від A1 та P1S

    Bambu Lab A2L — великоформатна альтернатива A1, яка за ціною наближається до P1S. Вона особливо добре підходить для великих виробів із PLA/PETG, косплею, декорацій і серійного друку. P1S залишається кращим вибором для ABS, ASA та закритого робочого середовища.

    Bambu Lab A2L Combo проти A1 Combo: чи варто оновлюватися?

    A2L Combo передусім пропонує значно більший об’єм друку та нові можливості для великих аматорських проєктів. Оновлення з A1 Combo вигідне лише тоді, коли вас справді обмежує розмір платформи.

    Двосоплові FDM-принтери: чистіші підтримки та менше компромісів

    Два сопла потрібні не лише для ефектного багатоматеріального друку. У звичайних FDM-відбитках вони передусім допомагають із підтримками: чистіші нижні поверхні, менше відходів, швидше перемикання матеріалів і менший ризик пошкодження готової деталі.

    Bambu Lab X2D виходить: чого очікувати від нового флагманського 3D-принтера (прем’єра 14. 4. 2026)

    Bambu Lab X2D буде офіційно представлена 14. 4. 2026 як новий дуальний CoreXY-пристрій високого класу. Як вона впишеться в екосистему H2D/H2C, про що свідчать витоки інформації та що це означає для нинішніх власників X1/P‑серії?

    Bambu Studio: Як почати працювати зі слайсером Bambu Lab крок за кроком

    Починаєте працювати з 3D-принтером Bambu Lab? Навчіться крок за кроком працювати в Bambu Studio — від встановлення та першого налаштування принтера до практичних порад щодо профілів, підтримок і багатокольорового друку.

    Bambu Lab H2D: Більше, ніж просто принтер – Амбітний центр персонального виробництва

    Компанія Bambu Lab, відома своїми зручними для користувачів 3D-принтерами серій X1 і P1, які часто «просто працюють», представляє нову модель H2D. Однак цього разу йдеться не лише про вдосконалення. H2D — це амбітний крок у напрямку багатофункціонального «персонального виробничого центру», який поєднує передові технології 3D-друку з додатковими модулями для лазерного гравіювання, різання та малювання. Така зростаюча складність […]

    Комплексний посібник із очищення забитого хотенда на 3D-принтерах Bambu Lab P1 та X1

    I. Вступ: проблема засмічення хотендів у принтерах P1/X1 A. Огляд 3D-принтери серій Bambu Lab P1 і X1 є передовими у сфері FDM-друку (Fused Deposition Modeling), пропонуючи розширені функції та високу швидкість. Однак навіть у цих складних пристроях засмічений хотенд залишається поширеною проблемою, яка може розчарувати користувачів і перервати процес друку. Цей посібник […]

    Richard Vašek Návody