3D Stisk
Αρχική
Υπηρεσίες

    Μάρκες

    Bambu Lab Chamber Camera - P1 Series
    Bambu Lab
    Chamber Camera - P1 Series

    €40,96

     

    Bambu Lab Z Belt - P1/X1 Series
    Bambu Lab
    Z Belt - P1/X1 Series

    €10,21

     

    BIQU Panda BuildPlate CryoGrip - Frostbite - πλάκα για Bambu Lab P1 X1 A1
    Biqu
    Panda BuildPlate CryoGrip - Frostbite - πλάκα για Bambu Lab P1 X1 A1

    ΕΚΠΤΩΣΗ €674,81

    €24,19

    €699,00

     

    Bambu Lab P1 διμεταλλικό hotend V3
    Bambu Lab
    P1 διμεταλλικό hotend V3

    ΕΚΠΤΩΣΗ €1058,04

    €40,96

    €1099,00

     

    Bambu Lab X1 διμεταλλικός hotend V3
    Bambu Lab
    X1 διμεταλλικός hotend V3

    ΕΚΠΤΩΣΗ €1066,24

    €32,76

    €1099,00

     

    Μη γνήσιο μπεκ για Creality K2 Plus
    Creality
    Μη γνήσιο μπεκ για Creality K2 Plus

    από €10,21

     

    Bambu Lab TH Board FPC Cable - P1 Series
    Bambu Lab
    TH Board FPC Cable - P1 Series

    €16,36

     

    Bambu Lab A1, A1 Mini - extruder - FAE014-N
    Bambu Lab
    A1, A1 Mini - extruder - FAE014-N

    €49,16

     

    Bambu Lab Super Tack Plate - εξαιρετικά κολλητική - X1 / P1 / A1 Série (FAP023-V1)
    Bambu Lab
    Super Tack Plate - εξαιρετικά κολλητική - X1 / P1 / A1 Série (FAP023-V1)

    ΕΚΠΤΩΣΗ €1066,24

    €32,76

    €1099,00

     

    Bambu Lab A1 LED φωτισμός
    Bambu Lab
    A1 LED φωτισμός

    ΕΚΠΤΩΣΗ €290,84

    €8,16

    €299,00

     

    Bambu Lab A1 Mini LED φωτισμός
    Bambu Lab
    A1 Mini LED φωτισμός

    ΕΚΠΤΩΣΗ €240,84

    €8,16

    €249,00

     

    Biqu Panda Jetpack για Bambu Lab P1 και X1
    Biqu
    Panda Jetpack για Bambu Lab P1 και X1

    ΕΚΠΤΩΣΗ €857,61

    €32,39

    €890,00

     

    Biqu Panda Extruder Μπλε
    Biqu
    Panda Extruder Μπλε

    ΕΚΠΤΩΣΗ €1008,41

    €40,59

    €1049,00

     

    BIQU Panda BuildPlate CryoGrip - Glancier - πλάκα για Bambu Lab A1 Mini
    Biqu
    Panda BuildPlate CryoGrip - Glancier - πλάκα για Bambu Lab A1 Mini

    ΕΚΠΤΩΣΗ €433,01

    €15,99

    €449,00

     

    BIQU Panda BuildPlate CryoGrip - Glancier - πλάκα για Anycubic Kobra 3
    Biqu
    Panda BuildPlate CryoGrip - Glancier - πλάκα για Anycubic Kobra 3

    ΕΚΠΤΩΣΗ €669,91

    €20,09

    €690,00

     

    Άρθρα