3D Stisk
Domov
Služby

    Videá

    Bambu Lab X1 Carbon Combo s AMS
    Bambu Lab
    X1 Carbon Combo s AMS

    ZĽAVA €42940,81

    €1049,19

    €43990,00

     

    Biqu PEI+PEI - Obojstranná tlačová podložka pre Bambu Lab X1 P1 A1
    Biqu
    PEI+PEI - Obojstranná tlačová podložka pre Bambu Lab X1 P1 A1

    ZĽAVA €861,71

    €28,29

    €890,00

     

    Bambu Lab PETG - Basic Orange (oranžová)
    Bambu Lab
    PETG - Basic Orange (oranžová)

    ZĽAVA €776,49

    €22,51

    €799,00

     

    Bambu Lab AP Board - P1S
    Bambu Lab
    AP Board - P1S

    €57,36

     

    Filament PM PLA+ Baby Blue (1,75 mm; 1 kg)
    Filament PM
    PLA+ Baby Blue ( 1 kg)

    ZĽAVA €634,85

    €24,15

    €659,00

     

    Swapmod Kit pre Bambu Lab A1 Mini
    Swap Systems
    Swapmod Kit pre Bambu Lab A1 Mini

    ZĽAVA €2008,41

    €81,59

    €2090,00

     

    Bambu Lab X1 Carbon Combo s AMS 2 Pro + Buffer
    Bambu Lab
    X1 Carbon Combo s AMS 2 Pro + Buffer

    ZĽAVA €41637,41

    €1352,59

    €42990,00

     

    Články

    Ako sušiť filament: PLA, ABS a Nylon

    Vlhkosť zo vzduchu môže ľahko poškodiť filament na 3D tlač, čo môže ovplyvniť aj kvalitu vašich výtlačkov. Zistite, ako správne sušiť filament! Všetky filamenty používané pri 3D tlači metódou tavenia (FDM) sú hygroskopické. Je to zložitý spôsob, ako povedať, že materiál rád absorbuje vlhkosť. Táto hygroskopickosť môže spôsobiť problémy s filamentmi. Ako plastové polyméry sa […]

    Keira Návody